Dora

Bilişim Teknolojileri

Microsoft Gold Certified Partner

Bilişim sektöründe başarılı çalışmalarıyla adından söz ettiren Dora Bilişim Teknolojileri geniş hizmet ağı ve kalitesi onaylanmış projeler konumlandırmaktadır. Müşterilerine en iyi hizmeti sunma amacıyla faaliyetlerini gerçekleştirmektedir, bu amaç Dora Bilişim Teknolojileri alanında uzman çözüm ortaklarıyla güçlü işbirlikleri oluşturması sonucunu doğurmuştur. En iyi hizmeti sunma felsefesiyle başlayan Microsoft iş birliği 2012 yılında Gold Partnerlik seviyesine gelmiştir.

Sektörde yaklaşık olarak 28 yıldır faaliyet gösteren ve bugün 23 milyar Dolarlık cirosuyla dünyanın en büyük şirketi olan Microsoft, pazara sunduğu 300'ü aşkın ürün ve teknolojiden oluşan geniş yazılım ailesi ile pek çok insanın yaşantısını, çalışmasını ve haberleşmesini temelden etkilemektedir.Microsoft çeşitli partnerlik seviyeleriyle ürün ve hizmetlerini sektöre sunmaktadır.

Gold Certified Partner’lar Microsoft çözüm ortaklarının en üst seviyesini oluşturmaktadır ve bu ortaklığa dahil olan firmalar pazarda başarılı olmalarını sağlayacak gerekli araçlara ve desteğe kolaylıkla erişim sağlayabilmektedir. Microsoft ile yakın ilişki içinde çalışan ortaklar bu seviyede elde ettikleri avantajları müşterilerine yansıtarak hizmet kalitelerini arttırmaktadırlar.

Kurumsal Müşterilerimizin verimliliklerini artırmak ve mevcut yapılarına yeni fonksiyonlar eklemek amacıyla Microsoft çözümlerinin entegrasyonunu minimum maliyet, maksimum fayda prensibiyle konumlandırmaktayız. Microsoft Gold Partner olarak Microsoft’un Uzmanlık programı ile sahip olduğumuz uzmanlıklar sayesinde kurumsal müşterilerimize daha kaliteli hizmetler sunabiliyoruz.

Microsoft ile uzun soluklu işbirlikleri kuran Dora Bilişim Teknolojileri, Microsoft teknolojilerine yatırım yaparken çalıştığı firmaların iş süreçlerine katma değer sağlayacak alanlarda uzmanlaşma yoluna gitmektedir.

2012 yılında Microsoft ile ilişkilerimizi Gold Partnerlik seviyesine taşıyarak Microsoft teknolojilerini ileri düzeyde kullanarak müşterilerimize en iyi hizmeti götürme gayretinde olduğumuzu bir kez daha vurguluyoruz.

Alanlarında uzman deneyimli ekibimiz Microsoft Danışmanlık Hizmetlerinin yanında Microsoft çözümlerini konumlandırma aşamasında da, kurumların teknolojik yatırımlarını en doğru şekilde yönlendirmek amacıyla teknik uzmanlıkla bütünleşen iş ve sektör analizlerini kurumların ihtiyaçlarını belirlemekte ve buna uygun planlamalar yapmakta ve uygulama sonrası destek çalışmalarıyla da paket hizmetler üretme çabasındadır.

Bizi Takip Edin

Teknik Destek

Dora Bilişim Teknolojileri

Teknik Destek İçin Bize Ulaşın
0324 237 0767
0324 237 0776
0532 703 6575
0533 614 9771