Dora

Bilişim Teknolojileri

Dora Bilişim Teknolojileri, sektördeki uzun yılların verdiği deneyimin ardından 2009 yılında kurulan şirketimiz Mersin ve çevre illerine bilgi sistemleri ,güvenlik ve yazılım konularında destek ve danışmanlık vermek üzere kurulmuştur.Edindiği deneyimlerle faaliyet alanlarını genişletmiştir. Müşterilerin ihtiyaçlarını zamanında ve doğru anlama beceresini gösterebilmesi buna uygun olarak net çözümler sunabilmesi sayesinde bugün pek çok kurum için IT çözümleri üreten ve danışmanlık sağlayan bir çözüm ortağı olarak faaliyetlerini sürdürmektedir.

Dora Bilişim Teknolojileri, kurumsal çözümler, BT danışmanlığı, ağ güvenliği ve doküman yönetimi çözümleri konularındaki uzmanlıklarını aynı çatı altında toplamış ve kadrosunu buna uygun olarak yeniden düzenlemiştir. Profesyonel uzman kadrosu, kendi konularında uzman personeli ve geçmişten gelen bilgi birikimi ile tüm sektörlerdeki orta ve büyük ölçekli firmalara marka bağımsız, anahtar teslimi bilişim çözümleri sunmaktadır.

Sunduğumuz ürün ve hizmetlerin; çözüm ortağı olduğumuz kurumların beklentileriyle uyumlu, güvenilir, maliyet/fayda ilişkisi iyi kurulmuş paketlerden oluşması, misyonumuzun doğal bir sonucu ve gereğidir

Download

Bizi Takip Edin

Teknik Destek

Dora Bilişim Teknolojileri

Teknik Destek İçin Bize Ulaşın
0324 237 0767
0324 237 0776
0532 703 6575
0533 614 9771