Dora

Bilişim Teknolojileri

 

Karmaşaya Sebep Olmayan Birleşik Tehdit Yönetimi
Ağınızı virüslerden, kötü amaçlı yazılımlardan ve kötü niyetli faaliyetlerden kullanımı kolay Kerio Control ile koruyun. Bu kullanımı kolay güvenlik çözümü bir güvenlik duvarına, yönlendiriciye (router), izinsiz giriş algılama ve engelleme donanımına (IPS), ağ geçidi anti virüsüne, VPN ve içerik filtrelemeye sahiptir. Eşsiz konuşlandırma esnekliği ile bu kapsamlı yetenekler Kerio Control’ü küçük ve orta boyutlu işletmeler için ideal bir seçim haline getirmektedir.

Ağ Güvenlik Duvarı, Yönlendirici ve Lider IPS
Eş zamanlı IPv4 ve IPv6 desteği de dahil olmak üzere derin paket inceleme ve gelişmiş ağ yönlendirme kapasiteleri ile sunucularınızı bütünlüğünü koruyun. Belli bir URL, trafik tipi, içerik kategorisi ve günün zamanı ile iletişim kısıtlayan gelen ve giden trafik prensipleri oluşturun. Snort tabanlı davranış analiz ve düzenli olarak güncellenen kural veritabanı ve Gelen Tehditlerden kara listeye alınmış IP adresleri ile Kerio Control’ün IPS’si ağ korumasına şeffaf bir katman ekler.

Gelişmiş Sophos Ağ Geçidi Antivirüsü
Entegre edilmiş Sophos Ağ Geçidi Antivirüsü ile virüslerin, solucanların, Truva atlarının ve casus yazılımların ağınızı istila etmesini engelleyin. Bu opsiyonel koruma seviyesi bütün web ve FTP trafiğini, e-posta eklerini, karşıdan yüklemeleri taramakta ve en son virüs tanımları ile otomatik olarak kendisini güncellemektedir.

Sektör Lideri Web ve İçerik Filtreleme
Kerio Control Web Filter eklentisi ile 141 web içeriği kategorisine erişimi engelleyin, erişime izin verin veya bunları kayda alın. Video yayınlama gibi bant genişliğini trafiğini ağınızdan kaldırın ve uçtan uca ağları bloke edin. Kullanıcılarınızın virüslere ve casus yazılımlara sahip olduğu bilinen kötü niyetli ve e-dolandırıcılık veya kimlik hırsızlığı yapan web sayfalarını ziyaret etmelerini engelleyin. Opsiyonel olarak entegre edilen Kerio Control Web Filter yasal yükümlülüğü sınırlar, ağınızı korur ve tehlikeli veya uygun veya tamamen vakit kaybı olan web sayfalarına kullanıcı erişimini sınırlayarak kullanıcı verimliliğini arttırır.

Referanslarımız

  • Ticari Muhasebe Otomasyonlar
  • Lojistik Sektörü
  • Market Otomasyon
  • Restaurant
  • Üretim ERP Çözümler

Faydalı Bilgiler

Test edilmiş versiyon : Mikro V15 Konu : Dinamik satırlarda, kullanılan iskonto oranlarının gösterilmesi.

Merhaba
Bu makalede Mikro V15 programlarında kullanılan Yeni Tip fatura tasarımlarında dinamik satırlar için iskonto oranlarının kullanılanlarının gösterilmesi nasıl olur onu açıklayacağız.

Devamını oku...

Bizi Takip Edin

Teknik Destek

Dora Bilişim Teknolojileri

Teknik Destek İçin Bize Ulaşın
0324 237 0767
0324 237 0776
0532 703 6575
0533 614 9771