Dora

Bilişim Teknolojileri

Mikro Enerji

Yeni nesil teknoloji ile hazırlanan Mikro Enerji kaliteli ürün, en cazip fiyatla ve en seri şekilde ticari sahaya girmek için tasarlandı. Eğer şirketiniz global alanda rekabet içindeyse ürününüzü en uygun fiyatla en doğru vakitte ulaştırmak mecburiyetindesiniz. Mikro KOBİ'leri ilerdeki geleceğin büyük şirketleri olarak görüyor. Bu sebeple üretim yönetiminden muhasebeye, personel yönetiminden dış ticaret ortamına dek bütün ihtiyaçlarınızı yıllarca sürdürecek MİKRO ENERJİ'yi ürettik.

Mikro Enerji
Üretim yönetimi,
Tedarik,
Lojistik,
Verimlilik,
Planlama,
Maliyetlerin kontrol edilmesi,
Geleceğe dönük karar alabilme yeteneği,
Kapasitenin daha etkin kullanımı,
Gibi pek çok etkili yöntemler ve yönetim sistemi sunar.
MİKRO ENERJİ Programı; KOBİ'ler için kurumsal kaynak planlaması kavramına yeni standartlar getiriyor.
MİKRO ENERJİ Programı stratejilerinize ve hedeflerinize giden yolda en büyük yardımcınız olacaktır.
MİKRO ENERJİ Programı işletmenin tüm iş akışını gerçek zamanlı yöneterek başarı için etkili bir uygulama olanağı sağlar.

MİKRO ENERJİ Programı ile bilgiyi kusursuz yönetin

Üretim yönetimi, Stok yönetimi, Hizmet ve masraf yönetimi, Satın alma yönetimi, Satış yönetimi, Finans yönetimi, Karar destek sistemi, Personel yönetimi, Müşteri ilişkileri yönetimi, Sabit kıymetler yönetimi, Dış ticaret ve Muhasebe modüllerinden oluşan Mikro Enerji Programı tam bir ERP (Kurumsal Kaynak Planlaması) sistemidir.
MİKRO ENERJİ Programı ile Enerjinizi avantaja çevirme zamanı geldi.

Mikro Enerji Programı işletmeniz için gerekli her ayrıntıyı barındırır. Temel hedefi performans yükseltimi ve kârlılık artışı olan Mikro Enerji Programı, esnek kullanımı ile yaratıcılığınızı kullanmanıza imkân tanır. Tamamen çözüme odaklanmış Mikro Enerji Programı ile cevapsız hiçbir sorunuz kalmayacak. MİKRO ENERJİ tüm ayrıntıları sizin için düşündü.

Programdan çıkmadan farklı firma datalarına giriş yapabileceksiniz. MİKRO ENERJİ Programı size, birden fazla firma ile aynı anda hem daha hızlı, hem kesintisiz hem de güvenli olarak işlem yapabilme imkânı sunacaktır. Program içinde iken aktif olarak çalışmak istediğiniz firmaları seçebilecek; aynı anda farklı firmalarınız için kayıt girişi yapıp detayları raporlardan izleyebileceksiniz.

Referanslarımız

  • Ticari Muhasebe Otomasyonlar
  • Lojistik Sektörü
  • Market Otomasyon
  • Restaurant
  • Üretim ERP Çözümler

Faydalı Bilgiler

E-Fatura kullanıcıları bu tarihe dikkat ...Faturalarınız, Gelir İdaresi Başkanlığı (GİB) arşivinden silinecek.

Devamını oku...

Bizi Takip Edin

Teknik Destek

Dora Bilişim Teknolojileri

Teknik Destek İçin Bize Ulaşın
0324 237 0767
0324 237 0776
0532 703 6575
0533 614 9771