Telefon : 0 (324) 237 0 767
E-Mail : info@dbt.com.tr

Güvenlik

Güvenlik

Güvenlik sistemlerimiz müşterilerimizin kurmak istediğimiz yere ve kullanım amaçlarına göre farklılık göstermektedir. Müşterilerimizin can ve mal güvenliğinin koruması için; Güvenlik Kamerası Sistemleri, Alarm Sistemleri, Yangın Sistemleri, Kontrol Sistemleri gibi bir çok alanda profesyonel hizmet vermekteyiz.

Güvenlik Kamerası Sistemleri

Firma içinde veya dışında oluşabilecek olumsuz olayları önlemek bakımından büyük fayda sağlamaktadır. Alanında uzman personellerimiz ile kurulumun yapılacağı çevre incelenip, en uygun noktaların belirlenmesi ile hizmetin maksimum fayda sağlanması hedeflemekteyiz İp Kamera Sistemleri, HD ve Full HD Kamera sistemleri, Kablosuz Kamera Sistemleri, Mobil Kamera Sistemleri gibi bir çok hizmetle 7/24 destek vermekteyiz.

Yangın Sistemleri

Müşterilerimizin can ve mal ve kaybını önlemek için geliştirilen sistemler ile oluşabilecek yangın olayına anında müdahale edilip tehlikenin en aza indirilmesi ve yok edilmesi sağlanmaktadır. Olayın oluşmasıyla hemen devreye giren sistem sesli ve uzaktan uyarı sistemleri ile kısa sürede müdahale imkanı sağlamaktadır.

Alarm Sistemleri

Kurum veya kuruluşlar için olumsuz ve büyük kayıplara neden olabilecek hırsızlık girişimlerinin püskürtülmesi ve gerçekleşen hırsızlık olayı ile ilgili görsel kayıtların tutulması hayati önem arzetmektedir. Bu tür olumsuzluklarda yetkili kişilere sesli ve uzaktan uyarı sistemleri ile anlık reaksiyon veren alarm sistemlerimiz ile firmanız 7/24 güvende olsun.

Kontrol Sistemi

Firmalar için geliştirilen kontrol sistemlerimiz ile araç veya kişi giriş-çıkış kontrolü sağlanmaktadır. Giriş-Çıkışların Kart,Parmak İzi Okuma, Plaka Tanıma gibi sistemler ile kontrol altına alınması kurum ve kuruluşların hem zaman hemde maliyet açısında sağladığı fayda çok büyüktür.

TALEP FORMU
close slider