Menu

0324 237 0767

info@dbt.com.tr

e-Dönüşümün lider markası Mikro Yazılım ile Firmanızın e-Dönüşümünü tamamlayın

Teknik Destek

Dora Bilişim Teknolojileri teknik destek ekibi, mesai saatleri içinde müşterilerine verdiği teknik destek hizmetlerini, müşterilerinin ihtiyaçları ve talepleri doğrultusunda 7/24 olarak sağlamaktadır. Dora Bilişim Teknolojileri müşterilerinin isteği doğrultusunda müşteri sistemlerinin sunucu ve aktif cihaz bazında sürekliliğini izler ve raporlar. Gerektiğinde müşteri sistemlerine uzaktan müdahale edebilir, uzaktan müdahalenin mümkün olmadığı durumlarda yerinde müdahale için teknik ekibini hazır bulundurur. Dora Bilişim Teknolojileri teknik desteği marka ve modelden bağımsızdır, bu anlamda Dora Bilişim Teknolojileri teknik desteğinden faydalanan müşteriler tek bir noktadan hizmet alırlar.

Periyodik Bakım
Dora Bilişim Teknolojileri, donanım ve yazılım altyapınızın performans ve süreklilik bakımından en iyi seviyede çalışmasını sağlamak için periyodik bakım hizmetleri sağlar, periyodik bakımlar cihazların çalışma sürekliliğini uzatacağı gibi işletim sistemi bazındaki periyodik bakımlar sunucu ve istemci bazında performans kayıplarını önleyecek ve iş sürekliliğini artıracaktır, ayrıca Dora Bilişim Teknolojileri periyodik bakımı yapılan cihazların onarım ve garanti dahilinde parça değiştirme hizmetlerinide sağlamaktadır.

Kurulum, Yenileme, Taşınma
Dora Bilişim Teknolojileri müşterinin bünyesinde kullanılan cihaz ve işletim sistemlerinin kurulumu, yenilenmesi, güvenli taşınmasını ve gerektiginde yeniden kurulumu hizmetlerini sağlamaktadır,Dora Bilişim Teknolojileri müşterileri için cihaz ve işletim sistemi yenilemelerinde iş sürekliliğinin aksamaması ve bilgi kaybına neden olmaması için oluşabilecek aksaklıklara karşı önceden gerekli plan ve projeyi yapar, plan dahilinde gerekli yenileme, kurulum ve taşınma işlemleri gerçekleştirilir.

Yardım Masası
Dora Bilişim Teknolojileri müşterilerinin günlük oluşabilecek yazılım ve donanımdan kaynaklanan problemlerine telefon ve uzaktan erişimin izin verdiği ölçülerde çözüm sağladığı gibi, problemin uzaktan çözülemediği durumlarda yerinde müdahele için yeterli teknik destek elemanını bünyesinde bulundurur.