Menu

0324 237 0767

info@dbt.com.tr

e-Dönüşümün lider markası Mikro Yazılım ile Firmanızın e-Dönüşümünü tamamlayın
My E-Kontör

My E-Kontör Mikro Yazılımevi'nin tüm e-Dönüşüm uygulamaları hizmetlerinde kullanılacak ortak para birimidir. My E-Kontör avantajları My E-Kontörlerinizi kullandığınız kadar harcayacaksınız. My E-Kontörlere çok daha ekonomik koşullarla sahip olabileceksiniz.

Mevcut paketlerde kullanılmayan fatura adetleri veya yaptığınız paket aşımları için ödeme yapmayacaksınız. Ekstra operasyonel bir yük yaratmadan ortak bir para birimi üzerinden hizmet alabileceksiniz. My E-Kontör ile birlikte My E-Fatura ve My E-Arşiv modülleri birleştiriliyor.

Her hangi ek bir ücret ödemeden My E-Arşiv hizmetlerini My E-Kontör karşılığında kullanabiliyor olacaksınız. Neden My E-Kontör? Türkiye'de e-Dönüşüm uygulamaları hızla yaygınlaşmaktadır. İş süreçlerinin e-Dönüşüm uygulamalarına yönelik olarak elektronik ortama taşınmasını sağlayan Mikro Yazılımevi bu konuda öncü olmaya devam ediyor.

My E-Kontör ile amacımız, e-Mikro Hizmetleri olarak adlandırdığımız tüm bu hizmetlerden tek bir para birimi ile yararlanmanızı sağlayıp, sizleri doğacak olan tüm operasyonel zorluklardan kurtararak, iş hayatınızı kolaylaştırmak. Nerede Kullanabilirim? e-Mikro hizmetlerinin tamamında

My E-Kontör’leri ;

1. Sahibi olduğunuz My E-Fatura, My E-Arşiv ve My E-Defter modülleri üzerinden, e-Fatura entegratörlük, e-Arşiv entegratörlük ve e-Defter saklama hizmetleri alırken;

2. Bu modüllere sahip değilseniz, “www.emikro.com.tr” internet adresinden sunulacak My E-Portal (e-fatura için) veya manuel arşivleme ve saklama araçlarını kullanırken My E-Kontör’lerinizi kullanabilirsiniz.